Hydroizolácia v kúpeľni

Ak tiež túžite mať dlhú životnosť a skvelý vzhľad kúpeľne, hydroizolácia je pre vás nevyhnutnosťou.

kúpeľňa

Najväčší nepriatelia kúpeľní

Najväčším problémom kúpeľní  je vlhkosť a voda na nesprávnych miestach. Tieto dva faktory môžu výrazne prispieť k poškodeniu funkčnosti jednotlivých častí kúpeľne. Treba brať do úvahy, že obklad, dlažba, lepidlo a cementové škáry sú do určitej miery nasiakavé. Preto je potrebné izolovať všetko.

 

Prečo použiť hydroizolačný náter

Ak sa chcete vyhnúť potope alebo odlupujúcemu sa obkladu ktorý vás stál nemalé peniaze, mali by ste zvážiť hydroizoláciu. Je to prostriedok k dlhej a bezproblémovej životnosti každej kúpeľne.

Častým omylom je, že stačí zaizolovať iba sprchový kút. Na pamäti však treba mať, že vlhkosti je vystavená celá kúpeľňa. Odporučeným riešením je moderný hydroizolačný materiál. Jeho veľkou výhodou je jednoduchá aplikácia a bezproblémové použitie v novostavbách, ale aj v rekonštrukciách.

 

Spoľahlivá hydroizolácia

Ak hľadáte kvalitu, poskytnú vám ju rýchloschnúce hydroizolačné nátery  Mapegum WPS a Mapelastic AquaDefense. Tieto tekuté hydroizolačné nátery po zaschnutí utvoria pružnú, kompaktnú izolačnú membránu. Táto membrána zabráni priesaku vlhkosti. Výhodou je taktiež použiteľnosť v každom prostredí.

hydroizolácia kúpeľne

Skutočná precíznosť

Ak chceme však dosiahnuť dokonalú ochranu, musíme dbať na detaily, akými sú napríklad prestupy medzi jednotlivými prvkami. Toto však jednoducho vyriešime špeciálnymi gumovo-textilnými páskami Mapeband. Pomocou tohto dosiahneme chcený efekt a kúpeľňa vám tak bude slúžiť dlhé roky.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *